Remi Vojvodine i Zvezde u Novom Sadu - BetaRS

Remi Vojvodine i Zvezde u Novom Sadu

Fudbal | Izvor: Beta | 28.04.2024 | access_time 19:45
BETAPHOTO/DRAGAN GOJIC
Fudbaleri Vojvodine i Crvene zvezde odigrali su danas u Novom Sadu nerešeno 0:0, u utakmici 32. kola Super lige Srbije.

Zvezda je lider šampionata i na svom kontu ima 81 bod, trenutno 11 više od drugoplasiranog Partizana, dok je Vojvodina šesta sa 51 bodom.

U prvom poluvremenu meča na "Karađorđu" je bilo nekoliko šansi na obe strane, a najbolju je imao fudbaler Vojvodine Zadi Sari kada je u 34. minutu pogodio stativu Zvezdinog gola.

I u nastavku je bilo prilika, ali su mreže mirovale. Golman Zvezde Omri Glazer je u nekoliko navrata sprečavao dobre pokušaje fudbalera domaćeg tima, baš kao i Lazar Carević na drugoj strani.

Fudbaleri Vojvodine će u narednom kolu Super lige Srbije gostovati Partizanu, dok će Crvena zvezda dočekati TSC.